FAQ

Najczęsciej zadawane pytania

Obserwatorium Jogi opiera się głównie na cyklach, które jak sama nazwa wskazuje, pojawiają się w panelu w sposób cykliczny. Każdy cykl to nowy, ciekawy temat, który dokładnie zgłębiamy od strony fizycznej, psychicznej i energetycznej za pomocą warsztatów, praktyk jogi, medytacji i relaksacji. Rozpoczęciem i zakończeniem każdego cyklu jest spotkanie live. Więcej o CYKLACH możesz przeczytać TUTAJ

Oprócz cykli i materiałów związanych z nimi, w panelu regularnie pojawiają się praktyki jogi i medytacje. Praktyki są poprowadzone 1:1, dzięki czemu poczujesz się tak, jakbyś ćwiczył ze mną na żywo w szkole jogi. Praktyki trwają około 50/70 minut i są kompleksowo opracowane w sposób, który zadba o Twoje ciało, oddech i umysł. Z kolei medytacje prowadzone nie tylko nauczą Cię sztuki medytacji, ale także znacząco wpłyną na Twój dobrostan psychiczny.

Obserwatorium to miejsce, które dedykowane jest osobom, które chociaż trochę zaznajomione są z jogą. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich materiałów, warto mieć za sobą pierwsze zajęcia w szkole jogi lub praktykę z filmami na YouTubie. Obserwatorium to też świetna kontynuacja przygody z jogą, jeśli przerobiłaś/eś mój kurs ,,Pakiet Startowy dla Joginki i Jogina’’ i/lub ,,Przewodnik dla Joginki i Jogina’.

Zdecydowanie! Obserwatorium Jogi ma za zadanie rozwijać każdego ucznia, bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania aktualnie się znajduje. Dzięki holistycznemu podejściu do jogi, który oferuję w Obserwatorium, pogłębisz swoje umiejętności nie tylko na poziomie fizycznym, ale też psychicznym i energetycznym.

Płatność za Obserwatorium Jogi polega na tym samym, co płatność na innych platformach subskrypcyjnch np. na Netflix'ie lub Spotify. Wystarczy, że raz podepniesz swoją kartę (debetową lub kredytową). Pierwsza opłata zostanie pobrana z Twojego konta już w momencie podpięcia karty. Kolejne płatności system będzie pobierał automatycznie co miesiąc. Opłata za subskrypcję jest stała, co oznacza, że z Twojego konta będzie pobierana zawsze ta sama kwota, która obowiązywała przy rozpoczęciu Twojej subskrypcji (nawet w przypadku podwyżki cen). W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, ,,odpiąć'' swoją kartę i wrócić do nas za jakiś czas. Jednak tylko ciągłość subskrypcji daje gwarancję stałej kwoty.

Zostańmy w kontakcie!

Zostaw swój adres mailowy, abyśmy mogli informować Cię o nowościach
i specjalnych wydarzeniach zwiazanych z Obserwatorium!