Cykle

Czym są cykle?

CYKLE to ukazujące się w określonej strukturze warsztaty, których celem jest zdobycie nowej wiedzy i rozwój w praktyce jogi.


Każdy cykl jest przygotowany jak kurs online. Zawiera profesjonalnie opracowane materiały i zadania, jakie możesz wykonać, aby doświadczyć cyklu w pełni!
Ich zadaniem jest:

• przedstawienie danego zagadnienia
• jego integracja na poziomie ciała, umysłu i duszy
• możliwość przedyskutowania swoich obserwacji w grupie osób oraz zadania pytań nauczycielowi

Każdy cykl to inna tematyka. Nowe cykle ukazują się w Obserwatorium co 1-2 miesiące (w zależności od czasu ich trwania). Każdy z poprowadzonych cykli zostaje już na zawsze w Obserwatorium, budując obszerną bazę materiału, jaką masz na wyciągnięcie ręki. Każdy cykl otwiera i zamyka spotkanie na żywo online, w czasie którego możesz zadawać pytania i rozwiać swoje wątpliwości.

Dołączając do Obserwatorium otrzymujesz dostęp do wszystkich cykli, które do tej pory pojawiły się w Obserwatorium oraz tych, które pojawią się w trakcie trwania okresu Twojego członkostwa.

Jak czerpać z każdego cyklu jak najwiecej?

I - OBSERWUJ

Obserwuj

W tym momencie poznajesz zagadnienie, z którym będziemy pracowali w trakcie danego cyklu. W formie warsztatu zostaje przekazana Ci wiedza, dzięki której rozumiesz dany problem i potrafisz umiejętnie wykorzystać ją w dalszych etapach.

II - DOŚWIADCZAJ

Doświadczaj

Przechodzimy do działania! Na tym etapie zajmujemy się wykonywaniem ćwiczeń oraz pojedynczych praktyk dla ciała, umysłu i duszy. Stajemy się uważni na to, co dzieje się z nami podczas tych procesów.

III - INTEGRUJ

Integruj

Pora połączyć teorię z praktyką! Na tym etapie zyskujemy szersze spojrzenie na dane zagadnienie. Praktyka jogi będąca zwieńczeniem cyklu, wspomaga Twój rozwój i transformację.

IV - POŁĄCZ

Polacz

Czas na spotkanie na żywo i wyciągnięcie wniosków! Podczas wspólnego spotkania każdy z naszej społeczności może podzielić się swoimi obserwacjami. To pora na zadawanie pytań nauczycielowi i ugruntowywanie wszystkiego, czego doświadczyliśmy podczas tego cyklu.

Aktualny cykl - "Fundament spokoju"


24.04.2023 - 21.05.2023

Aktualny cykl - "Fundament spokoju"


24.04.2023 - 21.05.2023

Zbuduj swój spokój i siłę życiową za pomocą pracy z ciałem, umysłem i oddechem.

Zbuduj swój spokój i siłę życiową za pomocą pracy z ciałem, umysłem i oddechem.

Cykle do których masz dostęp po dołączeniu

Cykle do których masz dostęp po dołączeniu

Zostańmy w kontakcie!

Zostaw swój adres mailowy, abyśmy mogli informować Cię o nowościach
i specjalnych wydarzeniach zwiazanych z Obserwatorium!